Başkanın Mesajı

Faik Yılmaz Gayrimenkul A.Ş Değerli Yatırımcıları ve
İş Ortakları, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız;

 

FYG Topluluğu olarak 37 yıldır takip ettiğimiz Hizmette kalite prensibimiz tercih edilen marka olma başarısını getirdi. Yurt içindeki faaliyetlerimizle en beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugünden sonra, çıtayı daha da yukarı çıkartarak, yenilikleri ve değişimleri kucaklayarak yolumuza devam edeceğiz. Temel değerlerimize sadık kalmak suretiyle, stratejilerimizi, iş kollarımızı ve organizasyonumuzu sürekli olarak yenileyecek ve geliştireceğiz.

Şirketimizin gelişiminde ülkemizin büyümesi ve refahı her zaman ön şart olmuştur. Ülkemizin bereketine ve gelecekteki büyümesine olan inancımız bize umut vermekte ve bizleri motive etmektedir. Faik Yılmaz Gayrimenkul (FYG) Grubu olarak iş programımızda yatırımlarımızı artırarak istihdam fırsatları yaratmış bulunmaktayız.

Faik YILMAZ

Kurucu

Faik YILMAZ


Kurucu

Projelerimizle ilgili daha fazla bilgi almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır. Lütfen aşağıdaki bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.