Hakkımızda

FAİK YILMAZ GAYRİMENKUL HAKKINDA

Gayrimenkulde Güven ve Başarı İçin Faik Yılmaz.

Faik Yılmaz Gayrimenkul olarak Türkiye ve uluslararası networkte sizin adınıza profesyonel yatırım danışmanlığı, kiralama ve satın alma hizmeti veriyoruz. Ön tanıtım çalışmaları ve beklenti oluşturma, satış operasyonu gibi tüm satış ve pazarlama süreçlerinin efektif yönetimini sağlıyoruz. Değerinde bir satış/kiralama işlemi gerçekleştirmek için modern, yenilikçi, teknolojik pazarlama ve satış faaliyetlerini titizlikle yürütüyoruz. İmar planı olmayan arazinizin geliştirilerek teknik altyapı, çevre düzeni ve arsa kullanımı ile yeniden değerlendirilip kullanıma hazır hale getiriyoruz.

FAİK YILMAZ GAYRİMENKUL A.Ş (FYG), FAİK YILMAZ A.Ş Grubu’nun ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirket, grubun 40 yılı aşkın inşaat ve gayrimenkul deneyimini 27 yıllık gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek toplam kiralanabilir alan bazında Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul oyuncularından biri haline gelmiştir.

Faik Yılmaz  Gayrimenkul’ün mevcut portföyünde, hali hazırda faaliyette olan 392 gayrimenkul ve ileride geliştirmeye müsait 98 arsa olmak üzere toplam 89 gayrimenkul bulunmaktadır. Şirkete ait faaliyette olan gayrimenkuller, Türkiye’nin değişik şehirlerinde yer alan 3 alışveriş merkezi, 7 ofis ve 3 karma projeyi kapsamaktadır.

Entegre bir iş modelini benimsemiş olan Faik Yılmaz Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Şirket, ayrıca bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin kiralama ve yönetimini de aktif olarak üstlenmektedir.

 

‘’Gayrimenkuldeki vizyonumuz, yenilikçi çözümlerle yatırımlarınıza değer katmak ve güvenilir bir gelecek inşa etmektir.’’

Faik Yılmaz

Kurucu

Misyonumuz

Faik Yılmaz Gayrimenkul olarak, amacımız kişilerin ve gayrimenkul sektörünün gerçek ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirlemek ve bu ihtiyaçlara uygun olarak yüksek yaşam kalitesini ve Faik Yılmaz Gayrimenkul prensiplerini yansıtan projeler geliştirmektir. Müşteri memnuniyeti ve güven odaklı yaklaşımımızla, her projede müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefleriz.

Vizyonumuz

Gayrimenkul sektöründe bilinen Faik Yılmaz Gayrimenkul, uzun yıllardır sektörde kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. 2020 Yılı itibariyle yenilen ofis ve çalışma ekipleriyle sektöründe öncü firmalar arasında gösterilmeye, Benimsenen şirket değerleri olan ekip ruhu,yenilikçi bakış açısı, müşteri odaklı çalışma, ve istikrarlı bir düşünce yapısıyla yurt içinde ve yurt dışında yaptığı yatırımlar ile global bir marka oluşumunu hızlandırmak istemektedir.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti şirketimizin en önemli önceliğidir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve beklentilerini karşılamak için titizlikle çalışırız.

Etik İlkeler

Şirketimiz, etik değerlere sıkı sıkıya bağlıdır ve iş yapış şeklimizde dürüstlük, şeffaflık, adalet ve sorumluluk ilkelerine büyük önem veririz.

Güven ve Saygı

Müşterilerimizle, iş ortaklarımızla ve çalışanlarımızla olan ilişkilerimizde güven ve saygıyı temel alırız.

Hizmetlerimiz

Satış & Pazarlama

Geniş bir ağ ve etkili reklamlarla portföyümüzü hızlıca tanıtarak, geniş kitlelere kolayca erişiyor ve olumlu dönüşler alıyoruz.

Daha Fazla

Arsa-Proje Geliştirme

Mal sahibi ile alıcı arasındaki köprüyü oluşturuyor ve iki tarafında memnuniyetle ayrılmasını sağlıyoruz. İki tarafın da isteklerini göz önünde bulundurup orta yolu bulmalarına yardım ediyoruz.

Daha Fazla

Yatırım Portföy Yönetimi

Müşterilerimizin ellerindeki portföyü nasıl değerlendirebileceği konusunda bilgi veriyoruz. Bölgenin geçmişi ve geleceği hakkında bilgilendirip karar vermesini sağlıyoruz

Daha Fazla

Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Gayrimenkul yatırım danışmanlığı ile yapılacak yatırımın ne gibi faydalar sağlayacağını öngörerek yatırımcılara önerilerde bulunup ortaya çıkabilecek her türlü riski en aza indirgemeye çalışıyoruz.

Daha Fazla

Gayrimenkulde Güven ve Başarı İçin

Sıkça Sorulan Sorular

Aradığın Sorunun Cevabını Burada Bulabilirsin.

Bizimle iletişime geçmek için bizi arayabilir, e-posta atabilir veya haritadaki konumdan ofisimize gelebilirsin.

İmar planı olmayan arazilerinizi değerlendirmek ve kullanıma hazır hale getirmek için uzmanlarımızla çalışıyoruz. Teknik altyapı, çevre düzenlemesi ve arsa kullanımı gibi faktörleri dikkate alarak, arazilerinizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için

Gayrimenkulünüzün satış veya kiralama süreci, uzman ekibimiz tarafından titizlikle yönetilmektedir. İlk adım olarak, gayrimenkulünüzün değerlemesini gerçekleştirir ve pazar analizi yaparız. Ardından, etkili pazarlama stratejileri ve modern teknolojiler ku

Evet, yurtdışından gayrimenkul yatırımı yapmak mümkündür. Uluslararası ağlarımız sayesinde size yurtdışında da profesyonel yatırım danışmanlığı sağlayabiliriz.

Kervancı İnşaat
Topçuoğlu İnşaat
DNT İnşaat
Fuzul Yapı
24 Gayrimenkul
Temeltaş
Kullar
Özyurtlar
Netaş
Mamikler

Projelerimizle ilgili daha fazla bilgi almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır. Lütfen aşağıdaki bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.