...
İstanbul / Büyükçekmece
Modern ve özgün mimari

Lavinya Marmara

Modern ve Özgün Mimarinin Eşsiz Buluşması

Modern ve özgün mimari

Her gün tatile gider gibi eve gitmeyi kim istemez ki? Lavinya Marmara, Büyükçekmece’de Marmara Denizi’ne hakim bir noktada sahile 400 metre mesafede konumlanıyor. Konutların %70’i deniz manzaralı olan proje, 8.500 metrekarelik güzel bir arsa üzerinde 4 blok, 115 konut ve konutların ihtiyaçlarına cevap verecek 17 ticari alandan oluşuyor.

Lavinya Marmara ihtiyaç duyacağınız tüm sosyal donatıları bünyesinde barındırmaktadır. Fitness center, sauna, masaj ve buhar odaları, şok duş odaları, Türk hamamı ile sizlere keyifli bir yaşam alanı oluşturduk. Yarı açık – yarı kapalı yüzme havuzumuz; kış sezonunda otomatik cam kapaması yapılarak ısıtmalı sistemi ile kışın kar yağarken bile hem seyir zevkini yaşamanızı hem de sporunuzu yapabilmenizi sağlayacak. Ayrıca çocuklarımız için çocuk havuzu ve çocuk oyun parkımızı da unutmadık.

Tüm donatılarımızın dışında, Mimaroba’nın tertemiz havasında, yeşil ve mavinin kardeşliğindeki huzurlu yaşam alanlarımızda yürüyüş yapabilme şansına da sahip olacaksınız. 7/24 kapalı devre güvenlik sistemi ve interkom konuşma alt yapısı ile gözünüz arkada kalmayacak; eviniz ve siz her zaman güvende olacaksınız. Kreşi ve kapalı otopark alanları ile eksiksiz sıcak bir yuvaya sahip olacaksınız.
 

115


Konut

15


Dükkan

8500


m2 Arsa alanı

24


Saat Güvenlik

PROJE GÖRSELLERİ

Proje İletişim Bilgileri

Satış Ofisi

Batıköy Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı Büyükçekmece/İstanbul

Telefon:

0850 532 4225

Projelerimizle ilgili daha fazla bilgi almak ve bize ulaşmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır. Lütfen aşağıdaki bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.